تبلیغات
کشتی کج - شرح چند مسابقه مهم
سی ام پانگ و اج بهترین اند

شرح چند مسابقه مهم

جمعه 10 اردیبهشت 1389 08:34 ب.ظ

نویسنده : حاج آقا ترفت العینی
ارسال شده در: کشتی کچ ،
مسابقه اول: دی جنریشن اكس در برابر لگسی
هانتر و كودی رودز مسابقه رو آغاز می كنند و بازی به گوشه رینگ كشیده میشه و هانتر در همون ابتدا میره برای پدیگری اما تد، كودی رو به بیرون از رینگ میكشه. مایكل كول میگه یك خبر فوری از گست هوست های امشب داریم. كامرشال.
برمی گردیم و شاون در بازی هست و به روی كودی كار میكنه. جری لاور میگه كه جیمز رودی ستاره فیلم سایك امشب در راء حضور نخواهد داشت. لگسی در بیرون از رینگ هستند و شاون از بالای تاپ روپ به روی اونها میپره و كودی رو به رینگ برمی گردونه. تد حواس شاون رو بر روی اپرون پرت میكنه و همین موضوع باعث میشه تا كودی نك بریكر بزنه. تد تگ میشه و در گوشه رینگ بر روی شاون كار میكنه. كودی دوباره به بازی میاد و با هم دبل تیم میشن و بر روی شاون كار می كنند و كودی میره برای نیرفال. كودی روی بدن شاون میره و با نی دراپ میره برای یك نیرفال دیگه. تد تگ میشه و از روی طنابها به شاون دراپ كیك میزنه. تد كاور میكنه یك دو... . كیك از تد به صورت شاون و باز هم نیرفال. كودی به رینگ میاد و بر روی شاون كار میكنه. سرانجام شاون موفق میشه یك حركت تبدیلی بزنه و میره تا تگ بشه ام هانتر بر روی اپرون نیست و تد تگ میشه و میاد برای زدن دریم استریت اما از شاون سوپر كیك دریافت میكنه. سرانجام هانتر تگ میشه و به سمت دیبیاسی حمله میكنه و كنترل بازی رو در دست می گیره. كودی به رینگ میاد اما یك اسپاین باستر دریافت میكنه و تد هم همینطور. هانتر میره تا به كودی پدیگری بزنه كه شاون خودش رو تگ میكنه و همین باعث میشه هانتر پدیگری نزنه و بعد كودی این دو رو به هم میكوبه اما دی اكس به او ضربه می زنند. شاون به تد سوپر كیك میزنه. كودی به سمت شاون حمله میكنه اما هانتر جلوش رو می گیره و شاون به روی تد كاور میكنه یك دو سه.
برنده مسابقه: دی جنریشن اكس
مسابقه دوم: بیگ شو در برابر ام وی پی
ابتدا میز وارد میشه و میگه من باید صحبتهایی رو به میز بگم. من نامبر وان كنتندر كمربند میز هستم و اون نمیتونه از من فرار كنه. من قصد دارم كمربند رو از میز بگیرم و برای سومین بار قهرمان ایالات متحده بشم. آهنگ میز زده میشه و میز به روی استیج میاد. میز دوباره به ام وی پی یاداوری میكنه كه او در زندان بوده و بعد حریف امشب ام وی پی یعنی بیگ شو رو معرفی میكنه.
مسابقه آغاز میشه و شو موفق تر هست. شو با هدبات ام وی پی رو به گوشه رینگ میندازه. یك چاپ قوی از شو و میره برای زدن اسپلش در گوشه رینگ كه ام وی پی جاخالی میده و میز هم از قسمت رمپ داره مسابقه رو تماشا میكنه. ام وی پی به صورت بیگ شو نی میزنه و بعد در گوشه رینگ رانینگ كیك از او. ام وی پی میره برای یك كیك دیگه اما شو از گلوی او می گیره و بهش چوكسلم میزنه و كاور میكنه یك دو سه.
مسابقه سوم: ماریس در برابر ایو تورس (نیمه نهایی دیواز تورنمنت)
ابتدا ماریس وارد میشه و میكروفن رو می گیره و میگه دیواهای دیگر دارند وقت خودشون رو تلف می*كنند و بعد كمی به فرانسوی صحبت میكنه اما صحبتهای او توسط گست هوست امشب قطع میشه. هیل از روی مانیتور به ماریس لقب یك بازنده رو میده و بعد شاهد ورود حریف ماریس یعنی ایو تورس هستیم. برنده این مسابقه در فینال در برابر برنده مسابقه گیل كیم و آلیشا فاكس قرار خواهد گرفت.
هر دو دیوا گلاویز میشن و به گوشه رینگ میرن و كنترل در دست ایو هست. ایو در همون ابتدا میره برای نیرفال و با اسلم سر ماریس رو به رینگ میكوبه. دوباره كاور ناموفق از ایو. ایو در گوشه رینگ اسپلش و بعد بادی اسلم میزنه. ایو به بالای رینگ میره تا مونسالت بزنه اما ماریس جا خالی میده. ماریس میره برای زدن دی دی تی اما ایو ریورس میكنه و سوپلكس میزنه و كاور میكنه یك دو ... . در یك رفت و برگشت ماریس فرنچ كیس دی دی تی میزنه و كاور یك دو سه.
برنده مسابقه: ماریس
مسابقه چهارم: د میز در برابر كوفی كینگستن
قهرمان ایالات متحده برای انجام مسابقه اش كه توسط هیل مشخص شده وارد میشه. حریف او كوفی كینگستن هست كه وارد میشه. زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و هر دو گلاویز میشن. كوفی تیك دان میكنه و دو حریف روی هم كار می كنند. كوفی با كراس بادی میره برای نیرفال. كوفی از روی طنابها به روی میز میپره اما میز در روی هوا بهش كیك میزنه و كاور میكنه. میز زانوی خودش رو پشت كوفی قرار میده و فورارم میزنه. میز هدلاك میكنه. كیك از میز به سر كوفی و كاور میكنه. كیك های بیشتر از میز و لگ دراپ میزنه و به دنبالش باز هم هدلاك میكنه. كوفی در گوشه رینگ به سر حریف كیك میزنه. كوفی به بالای رینگ میره و با كراس بادی به روی میز میپره و كاور میكنه. بك بریكر و به دنبال اون نك بریكر از میز و كاور میكنه اما كوئفی در شماره دو كیك اوت میكنه. آهنگ ام وی پی زده میشه و حواس میز پرت میشه و كوفی ترابل این پرادایس رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.
برنده مسابقه: كوفی كینگستن مسابقه پنجم: كارلیتو در برابر كلی كلی
كارلیتو در رینگ حضور داره و منتظر ورود كلی كلی هست. سرانجام كلی وارد میشه اما سانتینو جلوش رو می گیره. سانتینو دی وی دی بست آف راء 2009 رو نشون میده كه از فردا وارد بازار خواهد شد و بعد میگه سال جدیدی برای من آغاز شده. امشب جای كلی با كارلیتو مسابقه میدم و اونو شكست میدم و بعد قهرمان رویال رامبل میشم و به مین ایونت رسلمنیا میرم كه در این لحظه سوئگر از پشت بهش حمله میكنه. سوئگر سانتینو رو به سمت رینگ میاره و اونو از بالای تاپ روپ به داخل رینگ میندازه و خودش به بیرون از رینگ میاد و سر سانتینو رو به رینگ پست میكوبه. سوئگر كمی به سانتینو متلك میگه و بعد به سمت ورودی میره.
مسابقه ششم: گیل كیم در برابر آلیشا فاكس (نیمه نهایی دیواز تورنمنت)
دوله هیل به كنار مایكل كول و جری لاور میره. گیل كیم در داخل رینگ هست و آلیشا فاكس هم وارد میشه. برنده این مسابقه در برابر ماریس قرار خواهد گرفت. دو دیوا با هم گلاویز میشن و آلیشا بك بریكر میزنه برای نیرفال. گیل كیم به گوشه رینگ فرستاده میشه اما در اونجا جاخالی میده. كیم پاوراسلم میزنه و كاور میكنه. اسمال پكیج از كیم و دوباره كاور میكنه. كیم به سر فاكس بوت میزنه و كاور میكنه یك دو سه.
برنده مسابقه: گیل كیم
مسابقه هفتم: شِیمس در برابر جان سینا
ابتدا شِیمسو ارد میشه و بعد از او هم جان سینا در میان تشویق تماشاگران به رینگ میاد. مسابقه آغاز میشه و هر دو گلاویز میشن و برای یك دقیقه مبارزه در گوشه رینگ ادامه پیدا میكنه. شِیمس خودش رو رها میكنه و چند استرایك میزنه. سینا دوباره شیمس رو به گوشه رینگ برمی گردونه و داور اونها رو از هم جدا میكنه. شیمس حریف رو شلرژ میكنه اما سینا به بازی برمی گرده و رایت هند و به دنبال اون بولداگ میزنه برای نیرفال. شیمس كنترل مسابقه رو در اختیار می گیره و سینا رو به گوشه رینگ میبره و در اونجا پانچ و كیك میزنه. سینا سوپلكس میزنه برای نیرفال. سینا از روی طنابها به روی شیمس میپره كه شیمس بهش كلوزلاین میزنه و میره برای نیرفال. پانچ از شیمس و آیریش ویپ میزنه و دوباره نیرفال. شیمس بر روی اپرون به سینا رانینگ نی میزنه و اونو به بیرون از رینگ پرت میكنه. شیمس میره برای یك رانینگ نی دیگه اما سینا شیمس رو میبره روی دوشش برای اتیتود اجاستمنت اما شیمس تبدیلش میكنه به دی دی تی و كاور میكنه یك دو ... . پاوراسلم قوی از شیمس و باز هم كاور میكنه. سینا میره برای قفل كردن اس تی اف اما شیمس كونتر میكنه و با كیك سینا رو به بیرون از رینگ میندازه. شیمس به بیرون از رینگ میره و سینا رو به پلكان میكوبه. داور شمارش رو اغاز كرده و سینا در شماره 9 به رینگ برمی گرده. سینا حركت شیمس رو كونتر میكنه و بعد شولدر بلاك میزنه و بك دراپ از او. سینا فایو ناكل شافل رو میزنه و میره برای اتیتود اجاستمنت كه شیمسكوتر میكنه و به پشت حریف نی میزنه برای نیرفال. شیمس میره تا بایسیكل كیك بزنه اما سینا كونتر میكنه و اس تی اف رو قفل میكنه. شیمس خودش رو به طنابها میرسونه و سینا مجبور میشه قفل رو رها كنه. شیمس به بیرون از رینگ میره و سینا هم به دنبال او. شیمس به سر سینا كیك میزنه و سینا باز هم نقش بر زمین میشه و داور هم شمارش رو انجام میده. در همین حال رندی اورتن وارد میشه و به شیمس آر كی او میزنه و بعد به بیرون از رینگ میره و داور زنگ پایان مسابقه رو به صدا در میاره.
برنده مسابقه: شِیمس با قانون دی كیودیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کشتی کچ ، کشتی کج ، مسابقه ، ورزش ، کشتی ، نطایج ، فوتبال ، علم ، سی ام پانک ، اج ، باتیستا ، آندرتیگر ، edge ، cm-pank ، کشتی فرنگی ، کشتی آزاد ، سلامت ، پزشکی ، فیلم ، سریال ، بازی ، عکس ، آهنگ ، موسیقی ، تصویر ، تهران ، ایران ، سفر ، مسافرت ، تور ، جهنگردی ، موزه ، تاریخ ، فرهنگ ، کتاب ، دانشنامه ، ویندوز سون ، ویندوز ویستا ، ویندوزXp ، رایانه ، حک ، نرم افزار ، موبایل ، لپتاب ، بیوگرافی ، زندگی نامه ، پایان نامه ، درس نامه ، ایمیل ، تلوزیون ، ماهواره ، کره ، فظا ، کائنات ،
آخرین ویرایش: - -