تبلیغات
کشتی کج - تایج Raw May 3 , 2010 Results
سی ام پانگ و اج بهترین اند

تایج Raw May 3 , 2010 Results

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 02:26 ب.ظ

نویسنده : حاج آقا ترفت العینی
ارسال شده در: کشتی کچ ،
 
Raw May 3 , 2010 Results

 • نام رویداد :  راء
 • تاریخ برگزاری : 3 می 2010
 • محل برگزاری : جکسون ویل ، فلوریدا

 

 • نتایج مسابقات :
 1. بیت آ و دکلاک چلنج : باتیستا ، دنیل بران رو در 5:06 با باتیستا بامب پین کرد .
 2. جان موریسن ، تد دیبیاسی را با قانون کونت اونت شکست داد .
 3. جان موریسن باری دیگر تد دیبیاسی را شکست داد .
 4. بیت آ و د کلاک چلنج : نان تایتل : تایم تو بیت 5:06 - جان سینا ، وید برت را به همراه کریس جریکو با قانون سابمیشن شکست داد در این مسابقه جان سینا سی - اس تی اف را اجرا کرد .
 5. ماریس ، نیکی بلا را به همراه بری بلا با فرنچ کیس دی دی تی پین کرد .
 6. مارک هنری ، زک رایدر را با وورلد استرانگست اسلم پین کرد .
 7. نان تایتل : د هارت داینستی ، ویلدیمیر کازلاو و ویلیام ریگال را با قانون سابمیشن شکست داد در این مسابقه دیوید هارت اسمیت شارپ شوتر را اجرا کرد .
 • شرح کوتاه حواشی :

در ابتدا و آغاز شوء قهرمان دابلیو دابلیو ای چمپین وارد میشه . قسمت هایی از مین اونت هفته ی قبل و پیروزی باتیستا به کمک اج پخش میشه . باتیستا نیز وارد میشه ، باتیستا میگه من بازهم توانستم نامبر وان کنتندر شم و اینبار من پیروز خواهم بود که جان سینا مسابقه لست من استیدینگ رو یادآوری میکنه و یک ویدئو از اکستریم رولز و مسابقه این دو پخش میشه . باتیستا میگه کریر سینا واقعا شرم آور است و امشب یک بیت آو د کلاک چلنج برگزار خواهد شد برای اجراء قید و شرط . شیمس وارد میشه و به باتیستا میگه من #1 کنتندر هستم چون من توانستم در اکستریم رولز تیریپل اچ را شکست دهم و به نظر من باید ما یک چلنج باهم داشته باشیم در صورت پیروزی من من #1 خواهم شد . باتیستا بعد از شکست  دنیل بران به دنیل بران پاور بامب های دیگری رو نیز اجرا کرد .

شاهد حضور وین بردی هستیم که مهمان ویژه راء در این شوء بود . جان موریسن بعد از کونت اوت تد دیبیاسی از او خواست تا یکباری دیگر یک مسابقه بین این دو انجام شود و در صورت شکست خودش وی ویرژیل تد خواهد بود .

بعد از پیروزی جان سینا ، سینا میکروفون رو بدست میگیره و میگه من با هنوز در فکرم که چه مسابقه ای برای خودم و باتیستا در آور د لیمیت تعیین کنم که شیمس از پشت بهش حمله میکنه و با یک دابل رانینگ اسلهجمر و پامپ کیک او را در زمین میندازه .

بعد از مسابقه ماریس و ایو تورس با یکدیگر درگیر میشوند . در کاتینگ اج بحث سر بازگشت ریتد آر کی او بود که اج گفت اگر روزی دوباره این تگ تیم بازگردد بهتر و با شکوه تر خواهد بود رندی یک آر کی او به مهمان ویژه راء بردی میزنه سپس با اج درگیر میشه و اج یک اسپیر و رندی یک آر کی او و اج یک بوت بهش میزنه و باهم دیگر درگیر هستند که راء در اینجا به پایان میرسه .
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کشتی کچ ، کشتی کج ، مسابقه ، ورزش ، کشتی ، نطایج ، فوتبال ، علم ، سی ام پانک ، اج ، باتیستا ، آندرتیگر ، edge ، cm-pank ، کشتی فرنگی ، کشتی آزاد ، سلامت ، پزشکی ، فیلم ، سریال ، بازی ، عکس ، آهنگ ، موسیقی ، تصویر ، تهران ، ایران ، سفر ، مسافرت ، تور ، جهنگردی ، موزه ، تاریخ ، فرهنگ ، کتاب ، دانشنامه ، ویندوز سون ، ویندوز ویستا ، ویندوزXp ، رایانه ، حک ، نرم افزار ، موبایل ، لپتاب ، بیوگرافی ، زندگی نامه ، پایان نامه ، درس نامه ، ایمیل ، تلوزیون ، ماهواره ، کره ، فظا ، کائنات ،
آخرین ویرایش: - -