تبلیغات
کشتی کج - تپینگ کامل شوء اسمکدان این هفته » 7 می
سی ام پانگ و اج بهترین اند

تپینگ کامل شوء اسمکدان این هفته » 7 می

پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389 06:12 ب.ظ

نویسنده : حاج آقا ترفت العینی
ارسال شده در: کشتی کچ ،

تپینگ کامل شوء اسمکدان این هفته » 7 می

اسمکدان با نمایش یک شوء از دبلیو دبلیو ای در عراق آغاز میشود.

ویدئویی از درگیری بیگ شو و جک سواگر پخش میشه.مسابقه ای بین کین و جک سواگر هم برای امشب اعلام میشه.
مت هاردی وارد رینگ میشه و میکروفون رو میگیره و درباره ی حضورش در اسمکدان صحبت میکنه ، درو مک اینتایر نیز وارد میشه و در باره ی خودش میگه و میگه ونیس مکمهن میدونه که من آینده ی کمپانی هستم و با همدیگر صحبت میکنند و درگیری و جدال بین آن دو رخ میده و کار بالا میگیره که یک داور میاد تا آن دو رو جدا کنه و داور با صدای بلند انها رو فرامیخوانه که رینگ رو ترک کنند که درو داور رو هل میده ، آ دو با هم گلاویز میشوند و درگیری بینشان رخ میده ، تدی لانگ وارد میشه و خواستار این هست که درو رینگ رو ترک کنه ، درو حرف تد رو نمیپذیره و سکوریتی وارد میشه و آن دو را جدا میکنه ، تدی میگه : " من بهت اخطر دادم ولی تو حرفم رو نپذیرفتی ، بنا بر این تو اخراجی ! "
در اولین مسابقه ، ام وی پی باید به مصاف لوک گالوز بره.ابتدا ام وی پی وارد میشه و بعد از وی گالوز با سی ام پانک و سرنا وارد میشوند.در این مسابقه تمام اعضای استریت اج دخالت کردند و سر انجام در اواخر بازی سی ام پان وارد رینگ میخواهد شود که ری مستریو وارد میشود و با یک دی دی تی وی رو از رینگ به بیرون پرت میکنه ، بعد از آن ام وی پی یک کامپلیت شوت به گالوز میزنه و پیروز میشه.
ری به پانک میگه خواهان یک بازی تک به تک با وی هست که اگه پان شکست بخوره باید مو های خود رو مانند بقیه اعضای استرایت اج بتراشه.پانک هم میپذیره .
درمسابقه ی بعدی کلی کلی و تیفانی به مصاف میشل مکول و لیلا ( به همراه ویکی گررو ) میروند.در این مسابقه سر انجام پس از 4 دقیقه لیلا موفق شد تا تیمش رو پیروز کنه و کلی کلی و تیفانی رو شکست بدهند.
تدی لانگ 4 مسابقه ی تورنامنت برای کمربند اینترکانتیناتال اعلام میکنه که دو بازی آن یعنی کریسشن و کودی رودز و دولف زیگلر و کوفی کینگستن امشب برگزار میشه.
در اولین مسابقه ی تورنامنت قهرمانی کمربند اینترکانتینانتال ، کوفی کینگستن به مصاف دولف زیگلر رفت که موفق شد پس از 11 دقیقه بازی زیبا دولف رو شکست بده و به فینال بره.
بعد از این مسابقه سجمنتی از جک سواگر میبینیم.
در مسابقه ی بعدی که مسابقه ی دوم تورنامنت کمربند IC هستش ، کریسشن به مصاف کودی رودز رفت که این بازی هم 11 دقیقه به طول انجامید و سرانجام بعد از یک اشتباه از کودی رودز ، کریسشن فینیشر خودش یعنی کیل سوئیچ رو روی کودی اجرا میکنه و پیروز میشه و به فینال میره و باید در مقابل کوفی کینگستن در هفته ی بعدی بازی کنه.
حالا سواگر نشان داده میشه که در حال آمدن به رینگ هست.
در مسابقه ی بعدی کین در یک مسابقه ی نان تایتل به مصاف سواگر میره که در این مسابقه ی زیبا که 8 دقیقه طول کشید سر انجام کین با قانون دی کیو پیروز شد.
پس از آن بیگ شو می اید و با سواگر صحبت میکنه و پس از آن کین یک بیگ بوت به سواگر میزنه و یک چاکسلم هم دریافت میکنه و شوء پس از نشان دادن کمربند وورد هویویت چمپیون به پایان میرسه.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کشتی کچ ، کشتی کج ، مسابقه ، ورزش ، کشتی ، نطایج ، فوتبال ، علم ، سی ام پانک ، اج ، باتیستا ، آندرتیگر ، edge ، cm-pank ، کشتی فرنگی ، کشتی آزاد ، سلامت ، پزشکی ، فیلم ، سریال ، بازی ، عکس ، آهنگ ، موسیقی ، تصویر ، تهران ، ایران ، سفر ، مسافرت ، تور ، جهنگردی ، موزه ، تاریخ ، فرهنگ ، کتاب ، دانشنامه ، ویندوز سون ، ویندوز ویستا ، ویندوزXp ، رایانه ، حک ، نرم افزار ، موبایل ، لپتاب ، بیوگرافی ، زندگی نامه ، پایان نامه ، درس نامه ، ایمیل ، تلوزیون ، ماهواره ، کره ، فظا ، کائنات ،
آخرین ویرایش: - -